درود  به سایت مرکز شناسایی و رفع موانع صنایع خوش آمدید  

خدمات آموزشی

با عنایت به اهمیت مقوله آموزش در ارتقاء و پیشبرد اهداف و توانایی‌های یک شرکت و کارکنان آن، مرکز شناسایی و رفع موانع صنایع (کلینیک صنایع) در نظر دارد با ارائه خدمات آموزشی در زمنیه‌های مختلف گامی در جهت ارتقاء سطح کیفی کاربران خود بردارد.

این آموزش‌ها در قالب تمامی دپارتمان‌های موجود در مرکز، قابل ارائه به شما کاربران محترم می‌باشد.

آموزش‌های مرکز شناسایی و رفع موانع صنایع به صورت مجازی، حضوری و یا آموزش در محل سازمان قابل ارائه به شما کاربران محترم می‌باشد.

آموزش مجازی:

این آموزش برای آن دسته از کاربرانی فراهم شده است که امکان حضور در مکان آموزش را ندارند.

آموزش حضوری:

برخی از خدمات آموزشی این مرکز به صورت حضوری در قالب کلاس‌های آموزشی طبق تقویم آموزشی و یا در صورت درخواست طبق پیشنهادات کاربران در محل پارک علم و فناوری استان گیلان و یا اداره کل استاندارد گیلان برگزار می‌شود.

آموزش در محل سازمان یا شرکت متبوع:

کاربران محترم و یا صاحبان صنایعی که تمایل به برگزاری آموزش‌های مرکز در محل سازمان یا شرکت خود را دارند، می‌توانند از خدمات آموزشی این مرکز بهره‌مند شوند. کافی است درخواست خود را از طریق سایت مرکز و فرم درخواست موجود در منوی آموزش به مرکز شناسایی و رفع موانع صنایع اعلام نموده تا پس از انجام امورات مربوطه، با شما تماس گرفته شود.
این کلینیک خدمات آموزشی را از طریق اعضای حقیقی و حقوقی خود ارائه خواهد کرد.
از اهداف اصلی این کلینیک ارائه خدمات با سرعت بیشتر، کیفیت بالاتر، هزینه کمتر، اعتمادزایی، سهولت و جلب رضایت مشتریان است.
جهت مشاهده گردش کار کلینیک صنایع بر روی لینک کلیک نمایید.

جهت درخواست خدمت کلیک نمایید

© 2024 تمام حقوق این سایت برای کلینیک صنایع محفوظ است | طراحی شده: شرکت مهیانت شمال