درود  به سایت مرکز شناسایی و رفع موانع صنایع خوش آمدید  

شرح عضویت

اعضای کلینیک صنایع به دو گروه اعضای عادی و اعضای همکار تقسیم می‌شوند.

اعضای عادی:

اعضای عادی کلینیک صنایع آن دسته از کاربرانی هستند که تمایل دارند از خدمات این کلینیک بهره‌مند شوند و از اخبار جدید سایت مطلع شوند. برای این دسته از افراد فرمی در منوی درخواست عضویت تعبیه شده است.
لازم به ذکر است کلیه متقاضیان پس از تکمیل فرم درخواست خدمات به صورت اتوماتیک به اعضای عادی کلینیک می‌پیوندند. 

اعضای همکار:

اعضای همکار این کلینیک مجموعه‌ای از اساتید، صاحبان فن و دانش (حقیقی و حقوقی) در امور مختلف که در دپارتمان‌های مختلف قید گردیده، با عنوان مهندسین مجری و ناظر می‌باشند. این همکاری می‌تواند در هر یک از دپارتمان‌های موجود در کلینیک و درهر یک از زمینه‌های آموزشی، پژوهشی، مشاوره‌ای و یا سایر خدمات صورت گیرد. ضمن اینکه کلینیک جهت توسعه و افزایش خدمات خود در سطح جامعه از کلیه افرادی که می‌توانند نسبت به معرفی مشتریان در هر یک از چهار زمینه آموزش، پژوهش، مشاوره و سایر خدمات با کلینیک همکاری نمایند، استقبال نموده و این افراد می‌توانند به عنوان عضو همکار پذیرفته شوند. 
این افراد با معرفی کسانی که نیازمند خدمات آموزشی، پژوهشی، مشاوره‌ای و سایر خدمات می‌باشند طبق دستورالعمل مربوطه، امتیاز اخذ نموده و متناسب با آن از این راه درآمد کسب می‌نمایند. 

جهت همکاری با کلینیک کافی است فرم عضویت همکار موجود در منوی درخواست عضویت را تکمیل نمایید.
لازم به ذکر است که در این فرم به صورت پیش‌فرض شماره همراه شما به عنوان نام کاربری در نظر گرفته شده و کلمه عبور را می‌توانید به طور دلخواه وارد نمایید. پس از تکمیل فرم نیز می‌توانید وارد پنل کاربری خود شده و کلمه عبور و یا سایر اطلاعات مندرج را ویرایش نمایید. 


© 2024 تمام حقوق این سایت برای کلینیک صنایع محفوظ است | طراحی شده: شرکت مهیانت شمال